برگشت
دانستنی ها

کانون مشاورین اتاق بازرگانی با خبره ترین مشاورین در خدمت شما است !

کانون مشاورین اتاق بازرگانی با خبره ترین مشاورین در خدمت شما است !

کانون مشاورین اتاق بازرگانی با خبره ترین مشاورین در خدمت شما است !
متن کامل :

کانون های مشاوره کسب و کار زیادی وجود دارند که افراد به آن‌ها مراجعه کرده و خدمت مورد نظر خود را دریافت می‌کنند اما بسیاری از مدیران به دنبال نهادی معتبر هستند که این خدمات را برای ایشان در یک بستر گسترده آماده کرده و ارائه دهد.

کانون مشاورین اتاق بازرگانی اصفهان یکی از مراکز معتبر در این زمینه محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم شما را با کانون مشاوره اتاق بازرگانی اصفهان آشنا کنیم و خدماتی که افراد می‌توانند از مشاورین خبره این مرکز دریافت کنند را به شما معرفی کنیم.


کانون مشاورین اتاق بازرگانی کجا است؟ 

کانون مشاورین اتاق بازرگانی، مرکزی وابسته به اتاق بازرگانی اصفهان است که در راستای بهبود فعالیت‌های مدیران در زیست بوم کسب و کار تشکیل شده است.

در این مرکز تمامی خدمات مشاوره به صورت رایگان در اختیار افراد متقاضی قرار می‌گیرد. مدیران و صاحبان کسب و کار پس از ثبت نام در این کانون، یک اعتبار اولیه رایگان دریافت خواهند کرد که پس از هر جلسه مشاوره، بخشی از این اعتبار برداشته می‌شود.

اتاق بازرگانی اصفهان، از خبره‌ترین و حرفه‌ای ترین مشاوران برای شکل دادن این نهاد کمک گرفته است.

چه خدماتی در کانون مشاورین اتاق بازرگانی ارائه می‌شود؟

پس از بررسی‌ها و تحقیقات بسیار، فضای کسب و کار به 7 دسته بندی کلی تقسیم بندی شده و کانون مشاورین اتاق بازرگانی در این 7 دسته به ارائه خدمت پرداخته است.

در ادامه این 7 دسته بندی را معرفی کرده و زیر مجموعه آن‌ها را نام می‌بریم.

کانون مشاورین اتاق بازرگانی

مشاوره در زمینه تجارت بین الملل  در کانون مشاورین اتاق بازرگانی: 

 امروزه با برداشته شدن مفهوم مرزها، افراد زیادی تمایل به فعالیت در زمینه تجارت بین الملل پیدا کرده اند اما در کنار جذابیت بازارهای بین المللی برای صادرات و واردات، کار کردن در این حوزه‌ها پیچیدگی‌ها و دشواری‌های مخصوص خود را دارد.

هر کشور قواعد خاص خود را برای صادرات و واردات دارد که اخذ مشاوره در آن زمینه نیاز به فردی با تجربه و کار کرده دارد.

در کانون مشاورین اتاق بازرگانی و در زمینه مشاوره تجارت بین الملل، افراد متخصص در حوزه گمرک، صادرات، واردات، ترخیص و ... افراد متقاضی را راهنمایی می‌کنند.

   کانون مشاورین اتاق بازرگانی آماده پاسخ گویی به شما

مشاوره در زمینه تجارت الکترونیک در کانون مشاورین اتاق بازرگانی: 

 از آن جا که همه کسب و کارها نیاز به حضور در فضای مجازی را احساس می‌کنند یکی از خدمات مشاوره پر کاربرد در بازار کسب و کار، تجارت الکترونیک است.

4 حوزه اصلی مشاوره تجارت الکترونیک شامل مباحث طراحی سایت، سئو سایت، مباحث UI و UX و تحلیل و طراحی اپلیکیشن می‌شود که توسط کانون مشاورین اتاق بازرگانی ارائه می‌گردد.

بهترین مشاورین در کانون مشاورین اتاق بازرگانی

مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ در کانون مشاورین اتاق بازرگانی: 

 بازاریابی دیجیتال یکی از ابزارهای پرکاربرد برای معرفی کسب و کار و فروش محسوب می‌شود که به رغم آن که ساده به نظر می‌رسد اما نکات جزئی مهمی را در برمی‌گیرد.

مباحث دیجیتال مارکتینگ شامل انواع بازاریابی مانند ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی)، ویدئو مارکتینگ (بازاریابی ویدئویی)، بازاریابی محتوایی (تولید محتوای کاربردی برای سایت و شبکه‌های اجتماعی) و راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی به صورت هوشمندانه است.

کانون مشاورین اتاق بازرگانی با بهره گیری از متخصصان و مدیران با تجربه دیجیتال مارکتینگ به متقاضیان این خدمت کمک می‌کند تا بهترین ابزار و روش را برای بازاریابی دیجیتال فراهم کند.

خبره ترین مشاورین در کانون مشاورین اتاق بازرگانی

مشاوره در زمینه بازاریابی و فروش در کانون مشاورین اتاق بازرگانی: 

حیطه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش بسیار گسترده تر از آن چه تصور می‌شود است.

تحقیقات بازارهای داخلی و بین‌المللی، بازاریابی داخلی و بازاریابی بین المللی، فروش، تجاری سازی، مدیریت ارتباط با مشتری، برندینگ و تبلیغات زیر مجموعه خدمت مشاوره بازاریابی و فروش محسوب می‌شود که توسط کانون مشاورین اتاق بازرگانی اصفهان ارائه می‌گردد.

مشاوره در زمینه بهینه سازی مدیریت کسب و کار در کانون مشاورین اتاق بازرگانی: 

هر آن چه به بهینه سازی روند کسب و کار توسط مدیران منجر شود در شاخه مشاوره بهینه سازی مدیریت کسب و کار جای می‌گیرد.

 این حوزه در برگیرنده موضوعاتی همچون منابع انسانی، استراتژی های سازمانی، بهره وری، روش‌های ارزیابی و کنترل، عارضه یابی و آسیب شناسی، سیستم‌های کنترل مدیریتی، مهندسی مالی و بودجه ریزی، سیستم عملیاتی تولید، کیفیت و استانداردهای مدیریت کیفیت و مدیریت ریسک می‌شود که مشاوره در این زمینه‌ها توسط کانون مشاورین اتاق بازرگانی اصفهان ارائه می‌شود.

کانون مشاورین اتاق بازرگانی

مشاوره در زمینه حقوقی، مالی و قانونی در کانون مشاورین اتاق بازرگانی: 

مباحث مالی و حقوقی، رشته ای تخصصی در علوم مدیریتی و علوم حقوقی است که کارشناسان خبره خود را دارند.

امور مالیاتی و دارایی، بانک، ارز و اسناد بانکی، بیمه تجاری، بیمه تامین اجتماعی و قانون کار از اصلی‌ترین موضوعات مشاوره حقوقی محسوب می‌شود.

مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار در کانون مشاورین اتاق بازرگانی: 

همه سوالات زیر در کانون مشاورین اتاق بازرگانی توسط مشاورین خبره پاسخ داده می‌شود.

رویای کارآفرین شدن در ذهن افراد زیادی وجود دارد اما این رویا در هاله ای از ابهام فرو رفته است که چگونه و از چه طریق محقق می‌شود؟

راه اندازی کسب و کار نیز مانند سایر حوزه‌های مدیریتی، کمک مشاوری خبره را طلب می‌کند. چه مجوزهایی برای راه اندازی کسب و کار نیاز است؟

 بهتریتن مشاوره در کانون مشاورین اتاق بازرگانی

آیا با شرایط اقتصادی کنونی می‌توان کسب و کاری راه اندازی کرد؟

چه میزان سرمایه برای راه اندازی یک کار نیاز است؟

 فضای کسب و کار در حال حاضر چگونه است و در آینده به چه سمتی پیش خواهد رفت؟

افزایش اعتبار کیف پول بستن
لطفا مبلغ مورد نظر را وارد نمایید
تومان