برگشت
دانستنی ها

آیا می دانید چگونه بهترین فرد را برای مشاوره رایگان کسب و کار خود انتخاب کنید ؟

آیا می دانید چگونه بهترین فرد را برای مشاوره رایگان کسب و کار خود انتخاب کنید ؟

توسط یک مشاوره رایگان کسب و کار شما می توانید یک بیزینس پلن عالی داشته باشید تا خیلی راحت کسب و کار خود را رونق ببخشید.
آیا می دانید چگونه بهترین فرد را برای مشاوره رایگان کسب و کار خود انتخاب کنید ؟
متن کامل :

وقتی که به مدیران گفته می‌شود باید از خدمات مشاوره برای کسب و کار خود کمک بگیرند، اغلب به بودجه محدود سازمان اشاره کرده و از این کار سر باز می‌زنند.

این حقیقت به ویژه در مورد مدیرانی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اند صادق است اما خوشبختانه امکان استفاده از خدمات مشاوره رایگان کسب و کار از طریق اتاق بازرگانی اصفهان امکان پذیر است.

 اگر شما نیز جز آن دسته از مدیرانی هستید که قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی را دارید یا کسب و کار فعلی تان با چالش جدی مواجه شده و امکان مقرر کردن بودجه برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان کسب و کار را ندارید تا انتها این بخش را مطالعه فرمایید.


طراحی یک بیزینس پلن توسط یک مشاوره رایگان کسب و کار

برای طراحی یک بیزینس پلن در اول کار بهتر است که بازارهای محلی و یا جهانی را تحلیل کنید. ببینید کدام بخش از بازار به دنبال استفاده از محصول شما است. در ادامه مسیر باید فهرستی از آن چه شرکت شما احتیاج دارد را تهیه کنید.

حتما ببینید چه مکان هایی مناسب راه اندازی کسب و کار شما است. بهتر است این مکان ها به مشتری و منابع شرکت شما، نزدیک باشد.

حتما یک فهرست از هزینه های احتمالی تهیه کنید که تخمین بزنید چه مقدار هزینه نیاز است تا یک شرکت راه اندازی شود. در بدو کار به دنبال بهترین ها نباشید. از یک جای کوچک هم می توان شروع کرد.

حتما این سوال را از خود بپرسید، محصولی که قرار است تولید کنید چه مشکلی را از دیگران حل خواهد کرد و یا به چه کار آن ها می آید ؟ یا بهتر است بگوییم چگونه زندگی مشتریان را بهبود می بخشد؟

مشاوره رایگان کسب و کار به شما در زمینه نوشتن یک بیزینس پلن کمک خواهد کرد. با یک تماس تلفنی و رزرو یک وقت مشاوره، کسب و کار خود را رونق ببخشید.


چگونه مشاوره رایگان کسب و کار معتبر پیدا کنیم؟

آیا برای شما نیز این سوال مطرح شده است که از چه طریقی می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کسب و کار استفاده کنید؟ متاسفانه در کشور ما زمانی که برچسب رایگان به خدمات زده می‌شود یک پیش فرض ذهنی برای خریدار و مشتری به وجود می‌آید.

که آن خدمت از کمترین کیفیت ممکن برخوردار است و نه تنها سودی برای مدیر و کارمندان ندارد بلکه باعث ضرر و زیان نیز خواهد شد در حالی که چنین تصوری از ریشه غلط است.

برخی از مراکز و سازمان‌ها به علت ماهیت وجودی و مسئولیت های اجتماعی اقدام به ارائه خدمات رایگان در زمینه مشاوره کرده‌اند که اتاق بازرگانی اصفهان یکی از این سازمان‌های معتبر است.

در اتاق بازرگانی اصفهان شما با یک تماس و رزرو نوبت امکان بهره گیری از خدمات مشاوره رایگان کسب و کار را که توسط بهترین و معتبرترین مشاورین کسب و کار ارائه می‌شود دارید.ویژگی‌های یک مشاور در مشاوره رایگان کسب و کار

برخی از مدیران تنها دغدغه‌ای که برای استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار دارند، دغدغه مالی است در حالی که حتی برای پیدا کردن خدمات مشاوره رایگان کسب و کار نیز باید وقت صرف کرد تا از بهترین مشاورین حوزه کسب و کار کمک گرفت.

در ادامه نکاتی را به شما یادآوری می‌کنیم که با در نظر گرفتن آن‌ها فرایند مشاوره شما نتیجه بخش خواهد بود.

 یک مشاور در مشاوره رایگان کسب و کار امین باشد

 از آن جایی که در فرایند مشاوره شما باید اطلاعاتی دقیق از کسب و کار فعلی یا ایده خود در اختیار مشاور قرار دهید، به وجود آمدن حس اعتماد دو جانبه از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مشاور شما باید فردی امین و معتمد بوده و اطلاعات کسب و کار شما را در اختیار هیچ کس قرار ندهد. برای اطمینان حاصل کردن از این شرایط باید به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر ارائه خدمات مشاوره رایگان کسب و کار، معتبر نیز باشند.


یک مشاور در مشاوره رایگان کسب و کار دارای سابقه کاری مرتبط باشد

فرض کنید کسب و کار شما در زمینه بازاریابی و تبلیغات دچار مشکل شده است؛ آیا می‌توانید از یک مشاور کسب و کار حقوق بین الملل برای حل چالش خود کمک بگیرید؟ قطعاً پاسخ منفی است.

بنابراین زمانی که قصد انتخاب مشاوره رایگان کسب و کار را دارید باید در خصوص سابقه مشاور و تجربیات وی تحقیقاتی انجام دهید.

برای این کار می‌توانید به شبکه اجتماعی یا سایت مشاور مراجعه کرده و پس از بررسی نظرات کاربران در مورد انتخاب یا عدم انتخاب ایشان تصمیم گیری کنید.


یک مشاور در مشاوره رایگان کسب و کار ذهنی تحلیل گر داشته باشد

مشاوران برای آن که بتوانند مشکلات افراد را حل کنند باید ذهنی تحلیل گر داشته باشند که بتواند از دیدگاه شخص سوم به مسائل نگاه کنند.

 یکی از مزایای استفاده از خدمات مشاوره رایگان کسب و کار این است که مشاور بخشی از سازمان نیست و به عنوان سوم شخص به مسائل می‌نگرد به همین دلیل میتواند بی طرفانه چالش‌ها را بررسی کرده و برای آن‌ها راه حل ارائه کند.

یک مشاور در مشاوره رایگان کسب و کار از زبانی ساده برای ارائه راه حل استفاده کند

مشاوران کسب و کار معمولاً به علت تجربه و دانش زیادی که دارند گاهی ممکن است از زبانی پیچیده برای بیان راه حل استفاده کنند.

 یک مشاور خوب باید بتواند برای هر سطحی از سازمان (مدیران و کارمندان) با زبانی مختص به ایشان سخن گفته و راه حل را شرح دهد.


یک مشاور در مشاوره رایگان کسب و کار مشکلات را در کمال صداقت به مدیر گوش زد کند

متاسفانه در برخی از مشاورین غیر حرفه‌ای کسب و کار دیده می‌شود که مشاور به علت منافع شخصی و مالی خود از بیان تمام حقیقت خودداری کرده و فضایی سرشار از ابهام برای مدیران ایجاد می‌کنند.

مشاور باید در کمال صداقت مشکلات را شرح داده و به مدیر در یافتن راه حل کمک کند. خوشبختانه در استفاده از خدمات مشاوره رایگان کسب و کار مشاوران به دنبال منفعت شخصی خود نبوده و حقایق را به صورت صادقانه به مدیران انتقال می‌دهند.

البته به یاد داشته باشید این بدان معنا نیست که همه مشاورانی که حق الزحمه خود را از مدیران دریافت می‌کنند حقایق را بیان نمی‌کنند بلکه مشاوران غیر حرفه‌ای چنین اقدامی انجام می‌دهند.


افزایش اعتبار کیف پول بستن
لطفا مبلغ مورد نظر را وارد نمایید
تومان